Sudor TIG / WIG – companie multinationala Ploiesti

Job Category: Sudor
Job Type: Full Time
Country: Romania
City: Ploiești
Located: On-site

Descrierea postului:

  • Realizarea operatiei de sudura a pieselor de otel, otel inox;
  • Debitarea cu polizorul efectuată în prealabil sudurii;
  • Înțelegerea schiței de sudură;
  • Polizare și șanfrenare;
  • Disponibilitate pentru deplasari

Cerinte:

  • Certificat de caifixcare sudor
  • Experienta  pentru sudura în argon TIG/WIG si sudura electrica
  • Experiență minim 2 ani în execuția operațiilor de sudură ale echipamentelor industriale, a structurilor și subansamblelor metalice;
  • Disponibilitate pentru deplasare in tara si extern, in functie de proiecte;
  • Cunostinte de baza sau bune de limba engleza constituie un avantaj;
  • Necesitatea flexibilitatii de a lucra pe proiecte de relocare si de a se adapta la mediul de lucru, la programul de lucru, la echipa cu care lucreaza pe proiect in functie de cerintele lucrarii, care pot varia de la partea mecanica/ logistica/ electrica;
  • Permis de conducere auto (categoria B) poate constitui un avantaj;
  • Abilitatea de a lucra la inaltime .

Beneficii:

  • Salariu motivant – in functie de experienta
  • Tichete de masa: 40 RON / zi
  • Prima Paste si Craciun
  • Bonus de performanta
  • Asigurare medicala
  • Transport asigurat

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf