Tipograf

Job Category: Tipograf
Job Type: Full Time
Country: Romania
City: Ploiești
Located: On-site

ErpaHR recruteaza pentru clientul sau din Aricestii Rahtivani, unul dintre cei mai mari producatori de ambalaje, Tipograf si Ajutor de tipograf

Responsabilitati:

  • Manevrarea aparatelor semi-automate;
  • Asigurarea reglajelor corecte in vederea imprimarii;
  • Asigurarea si verificarea stocului de cerneala;
  • Verificarea calitatii produsului finiat tehnic si vizual;
  • Masurarea si reglarea solutiilor specifice imprimarii;
  • Pregatirea placilor si matritelor pentru imprimat;
  • Reglarea aparatului de incarcat si descarcat folie plastic;
  • Anuntarea eventualelor defecte aparute in procesul de fabricatie;
  • Respectarea regulamentului interior;

Cerinte:

  • Experienta in mediul de lucru industrial;
  • Domiciliat in zona Ploiesti-ului;
  • Atentie la detalii in manuirea oparatelor semi-automate;
  • Spirit de echipa;
  • Atitudine profesionista.

Beneficii:

  • Salariu incepand cu 3000 lei NET si negociat in functie de experienta;
  • Tichete de masa de 30 lei/zi lucrata;
  • 25 de zile de concediu pe an;
  • Decont combustibil de maxim 400 lei/luna;
  • Program L-V in 3 schimburi de cate 8 ore.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf